Alumni program

Absolventský program Protikorupčnej Akadémie

Čo ďalej a čo z toho budeš mať?

Absolvovaním Protikorupčnej Akadémie cesta zďaleka nekončí, práve naopak. Prostredníctvom nášho alumni programu sa ti otvára brána k ďalším príležitostiam, vďaka ktorým získaš nové skúsenosti a zároveň posunieš svoje okolie k lepšiemu. Okrem vďaky budúcich generácií sa dostaneš do kolektívu super ľudí.

Dáme ti možnosť stať sa dobrovoľníkom v rámci Komunity Zastavme korupciu, ktorá je zložená z mladých bojovníkov/-čok proti korupcii. Ide o projekt Nadácie Zastavme korupciu.

Dostaneš sa do kolektívu ľudí, ktorí sú na rovnakej vlne a spoznáš ďalších inšpiratívnych mladých lídrov, s ktorými sa budete spoločne posúvať ďalej. Na utužovanie vzťahov máme pravidelné teambuildingy.

Poskytneme ti odbornú a finančnú pomoc s ďalšími protikorupčnými aktivitami, ktoré budeš realizovať pod hlavičkou Komunity Zastavme korupciu. Necháme na teba či pôjde o vlastné projekty alebo sa pridáš k niektorým skupinovým aktivitám.

Budeš mať šancu zúčastniť sa ďalších vzdelávaní, školení a tréningov, ktoré ti pomôžu v kvalitnejšom boji proti korupcii.

Získaš príležitosť absolvovať tréning líderských schopností a následne budeš môcť aj s partiou založiť vo svojom meste protikorupčnú bunku.

Navyše k tomu všetkému je tiež možnosť pomôcť Nadácii Zastavme korupciu, ktorej investigatívna činnosť má celoslovenský dosah a šetrí štátu milióny eur.