Ocenenie Nadácie Zastavme korupciu

Vlastnou rukou

Ocenenie Vlastnou rukou udeľuje Nadácia Zastavme korupciu každoročne tým najaktívnejším členom Komunity. Je to morálne ohodnotenie za šikovnosť, cieľavedomosť a chuť vlastnými silami prispieť k tomu, aby sme sa všetci mali lepšie.

3. ročník / 2020 / Anna Augustínová

Anna je komunitnou dobrovoľníčkou už tri roky. Počas svojho pôsobenia sa zapojila do mnohých projektov v oblasti verejnej kontroly a participovala na viacerých kampaniach. Ako dobrovoľníčka absolvovala aj školenie, po ktorom sa stala trénerkou v oblasti neformálneho protikorupčného vzdelávania na stredných školách. Vďaka svojmu aktívnemu prístupu si vyslúžila ocenenie Vlastnou rukou za rok 2020.

2. ročník / 2019 / Klaudia Brázdilová

Klaudia počas štúdia žurnalistiky založila bunku našej Komunity v Trenčíne. Všetky naše bunky robia úžasnú prácu, ale Klaudiina bola predsa len tento rok extrémne aktívna. Klaudia preto získala tohtoročné morálne ocenenie Vlastnou rukou, kedže priložila ruku k dielu, pardón, k protikorupčnému boju.

1. ročník / 2018 / Michal Pati

Michal je v komunite od jej úplného začiatku. Okrem toho že sa podieľa na komunitných aktivitách mal ako jeden z mála svoj vlastný projekt neformálneho vzdelávania pre rovesníkov, s ktorým chodil po školách na Slovensku. Na pomoc si vzal aj Biele vrany. Michal tiež založil a úspešne vedie protikorupčnú aktivistickú skupinku v Sučanoch. A práve preto sme sa rozhodli, že mu udelíme morálne ocenenie Vlastnou rukou 2018